Minecraft Okul Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Okul Yapımı

Minecraft Okul Nasıl Yapılır

Minecraft Okul Yapımı

Minecraft Okul Nasıl Yapılır ?

Mİnecraft  küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan üç boyutlu oyundur. 16 Mayıs 2009’da oyunculara açık sürümden 1 hafta önce yazılmıştır. Yayınlandığı günde forumlarda paylaşılmış ve bu paylaşımlar sayesinde popülerliği artmıştır. Neredeyse reklamını paylaştığı forumlardan yapmıştır. Oyun yayınlandığından beri güncel tutulmuştur. Minecraft dünyası içierisinde yapabileceğiniz her olay sizin hayal gücünüze kalmıştır. Aynı şekilde okul yapımı da siz oyuncuların hayal dünyasına kalmış bir olaydır. Kendi haritanızda  yapacağınız okulun büyüklüğü kaç adet sınıfı olacağı, kaç adet tuvaleti olacağı, bahçesinin büyüklüğü tamamen size ait, tabi okul yada başka yapılar yaparken video izleyerek birazda olsa kopya çekebilir ya da aynısını yapabilirsiniz. Sonuç olarak size telif atma durumu söz konusu değil."Minecraft Okul Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: