Minecraft Okul Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Okul Yapımı

Minecraft Okul Nasıl Yapılır

Minecraft Okul Yapımı

Minecraft Okul Nasıl Yapılır ?

Mİnecraft  küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan üç boyutlu oyundur. 16 Mayıs 2009’da oyunculara açık sürümden 1 hafta önce yazılmıştır. Yayınlandığı günde forumlarda paylaşılmış ve bu paylaşımlar sayesinde popülerliği artmıştır. Neredeyse reklamını paylaştığı forumlardan yapmıştır. Oyun yayınlandığından beri güncel tutulmuştur. Minecraft dünyası içierisinde yapabileceğiniz her olay sizin hayal gücünüze kalmıştır. Aynı şekilde okul yapımı da siz oyuncuların hayal dünyasına kalmış bir olaydır. Kendi haritanızda  yapacağınız okulun büyüklüğü kaç adet sınıfı olacağı, kaç adet tuvaleti olacağı, bahçesinin büyüklüğü tamamen size ait, tabi okul yada başka yapılar yaparken video izleyerek birazda olsa kopya çekebilir ya da aynısını yapabilirsiniz. Sonuç olarak size telif atma durumu söz konusu değil."Minecraft Okul Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: