Minecraft Okullarda Ders Olarak Gösterilmeye Başlandı - Tablet Adam

Minecraft Okullarda Ders Olarak Gösterilmeye Başlandı

Popüler oyunlardan olan “Minecraft” bizim ülkemizde olduğu gibi tüm Dünya’da popüler oyunlar arasında. Kuzey İrlanda’da bir okul “Minecraft” oyunun derste oynatıyor, İnavasyon festivali altında bu proje gerçekleşiyor. Okulda “Minecraft” oyunun özel olarak yapılmış “MinecraftEdu” versiyonu kullanılıyor. Oyunun bu versiyonu eğitici ve öğretici olmasıyla göze çarpıyor.

Bu projenin hayata geçirilmesinde rol oynayan CultureTech şirketinin başkanı Mark Nagurski, bu fikrin geçen seneki festivalde bir anda akıllarına geldiğini söylüyor..

Mark Nagurski ayrıca şunlarıda söyledi:

Bize MinecraftEdu’yu getiren adamlarla 1 aylık çalışma sonrasında, bu projeyi yürürlüğü koymaya karar verdik. Eğer geleceğe yatırım yapmak istiyorsak bilim, teknoloji, mühendislik, matemetik ve kodlama üzerine gelişmeler yapabilecek daha çok çocuğa ihtiyacımız var."Minecraft Okullarda Ders Olarak Gösterilmeye Başlandı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: