Minecraft Pasta Yapımı (Video ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Pasta Yapımı

Minecraft Pasta Nasıl Yapılır

Minecraft Pasta Yapımı

Minecraft Pasta Nasıl Yapılır ?

Minecraft gerçek dünyada olduğu gibi bizlere oyun dünyasında pasta nasıl yapılacağını gösteriyor. Minecraft oynayan oyuncuların çektiği videolarda sıkça gördüğümüz pastanın nasıl yapıldığını her oynayan merak etmiştir (Bende Dâhil). Öncelikle pastanızı yapmak için oyunda çalışma masanıza giriyorsunuz, alttaki üç bölüme buğday, orta bölümün ortasına yumurta kenarlarına ise şeker koyuyoruz, üst bölümün hepsine süt koyarak pastamızı elde ediyoruz. Aşağıdaki resim ve videoya bakarak kolayca pasta yapabilirsiniz. Fransız kraliçenin de dediği gibi ekmek yoksa pasta yiyin:).

Minecraft Cake Yapımı

Minecraft oyun içinde normal yemekler gibi pastayı elle yiyemiyoruz yani hepsini bir anda yiyemiyoruz. Oyun bizlere pastayı yaptıktan sonra gerçek dünyada olduğu gibi dilim şeklinde yiyebiliyoruz. Oyun içerisinde dünyada ki gerçekliği bildiğiniz oyuna aktarmışlar. Aşağıdaki videoyu izlediğiniz takdirde pasta yapabilirsiniz iyi pasta yapmalar dilerim.

  • 3 süt, 3 buğday, 2 şeker ve 1 yumurta ile kendi pastanızı oyun içerisinde yapabilirsiniz.
Minecraft kek nasıl yapılır

Minecraft kek yapımı"Minecraft Pasta Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
186 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: