Minecraft Pencere Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Pencere Yapımı

Minecraft Pencere Nasıl Yapılır

Minecraft Pencere Yapımı

Minecraft Pencere Nasıl Yapılır ?

Minecraft‘ta cam blok yapmak için kum ve kumu pişirip cama çevirmek için kömür lazım eşyaları yerleştirdikten sonra kısa bir süre cam olması için beklemeniz gerekiyor. Cam bloklarını yaptığını evde kullanabilirsiniz fakat dışarıdan bakıldığında göz zevki açısından güzel durmaz. Normal bir cam yapmak için çalışma masasına ihtiyacımız var, çalışma masasını açıp üretime 6 adet cam blok koyuyorsunuz. 6 tane cam blok bize 16 adet ince cam veriyor.

1-) Cam blokları aşağıdaki gibi koyduğumuzda bize ince cam üretiyor

cam nasıl yapılır

cam yapımı

2-)  Cam blok üretmek için kuma ve onu cama çevirmek için kömüre ihtiyacımız var

cam blok nasıl yapılır

Cam blok yapımı"Minecraft Pencere Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: