Minecraft Pencere Yapımı

Minecraft Pencere Nasıl Yapılır

Minecraft Pencere Yapımı

Minecraft Pencere Nasıl Yapılır ?

Minecraft‘ta cam blok yapmak için kum ve kumu pişirip cama çevirmek için kömür lazım eşyaları yerleştirdikten sonra kısa bir süre cam olması için beklemeniz gerekiyor. Cam bloklarını yaptığını evde kullanabilirsiniz fakat dışarıdan bakıldığında göz zevki açısından güzel durmaz. Normal bir cam yapmak için çalışma masasına ihtiyacımız var, çalışma masasını açıp üretime 6 adet cam blok koyuyorsunuz. 6 tane cam blok bize 16 adet ince cam veriyor.

1-) Cam blokları aşağıdaki gibi koyduğumuzda bize ince cam üretiyor

cam nasıl yapılır

cam yapımı

2-)  Cam blok üretmek için kuma ve onu cama çevirmek için kömüre ihtiyacımız var

cam blok nasıl yapılır

Cam blok yapımı"Minecraft Pencere Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: