Minecraft Piston Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Piston Yapımı

Minecraft Piston nasıl yapılır

Minecraft Piston Yapımı

Minecraft Piston Nasıl Yapılır ?

Minecraft piston özellik olarak 12 bloktan fazlasını itemez yada iş yapamaz. Yapışkan piston ile aynı işi görür aslında iterken aynı işi yaparlar fakat çekerken sadece yapışkan piston çeker diğeri bırakır. Oyun içerisinde piston işimize fazlasıyla yarıyor. Örnek vermek gerekirse asansör ve otomatik kapıları kolayca yapabilirsiniz. Pistonu şöyle düşünebilirsiniz, bir bloku itiyor yada çekiyor, çekme olayını sadece yapışkan piston yapıyor yani diğer piston ile sadece itme yapabilirsiniz. Demek istediğim normal piston ile  asansör ve otomatik kapı tarzı eşyaları, yapıları yapamazsınız sadece yapışkan piston ile yapabilirsiniz.

Minecraft piston Yapımı

Minecraft piston

Minecraft Yapışkan Piston Yapımı

Yapışkan pistonu ve normal pistonu nasıl yapıldığını videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz."Minecraft Piston Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: