Minecraft Piston Yapımı

Minecraft Piston nasıl yapılır

Minecraft Piston Yapımı

Minecraft Piston Nasıl Yapılır ?

Minecraft piston özellik olarak 12 bloktan fazlasını itemez yada iş yapamaz. Yapışkan piston ile aynı işi görür aslında iterken aynı işi yaparlar fakat çekerken sadece yapışkan piston çeker diğeri bırakır. Oyun içerisinde piston işimize fazlasıyla yarıyor. Örnek vermek gerekirse asansör ve otomatik kapıları kolayca yapabilirsiniz. Pistonu şöyle düşünebilirsiniz, bir bloku itiyor yada çekiyor, çekme olayını sadece yapışkan piston yapıyor yani diğer piston ile sadece itme yapabilirsiniz. Demek istediğim normal piston ile  asansör ve otomatik kapı tarzı eşyaları, yapıları yapamazsınız sadece yapışkan piston ile yapabilirsiniz.

Minecraft piston Yapımı

Minecraft piston

Minecraft Yapışkan Piston Yapımı

Yapışkan pistonu ve normal pistonu nasıl yapıldığını videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz."Minecraft Piston Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: