Minecraft Portal Yapımı

Minecraft Portal  Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda oynadığımız harita dışında iki tane dünya var.  Bunlardan biri Cennet (Nether) diğeri ise Son (End) dünyaları yada haritalarıdır. Portalları yaptığınız takdirde diğer dünyalara gitmek için kapı yapmış olacaksınız. Yapıyı tamamladıktan sonra sınırsız olarak istediğiniz kadar gir çık yapabilirsiniz.

Minecraft Cennet Portalı Yapımı

Cennet Portalı yapmak için Gerekenler;

  • 10 tane Obsidyen
  • Çakmaktaşı
  • Çelik

Topladığınız eşyaları aşağıdaki gibi dizdiğiniz takdirde, portal oluşuyor.

Minecraft Cennet Portalı Nasıl Yapılır

Minecraft Cennet Portalı Yapımı

Minecraft End Portal Nasıl Yapılır ?

End Portalı yapmanız için gerekenler;

 • Ender gözü 12 tane
 • End portalı çerçevesi 12 tane
  Çerçeveler her kenara 3 tane gelecek şekilde dizilir. Her çerçevenin üstüne ise 1 adet ender gözü konur. Eşyaları aşağıdaki gibi dizerseniz size Portal açıyor.

  Minecraft End Portal Nasıl Yapılır"Minecraft Portal Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
13 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: