Minecraft Pusula Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Pusula Yapımı

Minecraft Pusula Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda pusula gerçek hayatta olduğu gibi yön bulmamızı sağlıyor. Doğduğumuz yeri kırmızı çizgi ile gösterir. Yani kırmızı çizginin gösterdiği yere doğru giderseniz doğduğunuz yere ulaşabilirsiniz. Pusula kağıt ve harita yapımında kullanılır. Kütüphaneci herhangi bir köylüden 12 zümrüt verilerek satın alınabilir. 4 adet demir külçe ve 1 adet kızıl taş ile pusula yapabilirsiniz. Aşağıdaki resim ve videoyu izleyerek kolayca pusulanızı kendiniz üretebilirsiniz.

Pusula nasıl yapılır

Pusula yapımı

Videolu Anlatım

 

 "Minecraft Pusula Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: