Minecraft Saat Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Saat Yapımı

Minecraft Saat Nasıl Yapılır

Minecraft Saat Yapımı

Minecraft Saat Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasındaki saat ile bizim dünyamızda saat arasında biraz fark var, fark dediğim aslında minecraft dünyasındaki saatlerde sayı kavramı yok sadece gece ve gündüzü gösteriyor.  Oyun içerisinde saat gece ise siyah yanıyor gündüz ise mavi yanıyor. Tek yararı bu ayrıca  sunucularda uçmanızı sağlayan alet olarak da biliniyor. 4 adet altın ve 1 adet kızıl taş ile saat yapabilirsiniz.

Saat Nasıl Yapılır

Saat Yapımı

Minecraft Saat Kulesi Yapımı

Minecraft dünyasında arkadaşımız 20 dakikalık bir video çekmiş, kendisi biraz uğraşmış fakat en sonunda zamanına deymiş gibi duruyor. Saat kulesi yapmak için arkadaşı dikkatlice izlemenizi ve yaptığı adımları takip etmenizi öneririm"Minecraft Saat Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: