Minecraft Tabela Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Tabela Yapımı

Minecraft Tabela Nasıl Yapılır

Minecraft Tabela Yapımı

Minecraft Tabela Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasında yaptığımız eşyaların hepsini yaşadığımız dünyada aynı şekilde yapıldığını tabi biraz daha insan gücü harcanması dışında aynı maddeleri kullanılması minecraft oyunun tutmasının en önemli nedenlerindendir. Oyun içerisinde tabela normalde olduğu gibi üzerine yazı yazabileceğimiz minecraft bloklarıdır.
Tabela yapımı için altı tahta bloğa ve bir çubuğa ihtiyacımız var bu malzemeleri çalışma masasına yerleştirdiğiniz takdirde, çalışma masası size bir adet tabela verecektir.

Video ve Resimli Anlatım

Videoyu veya resimdeki dizilişi yaptığınızda çalışma masası size tabela verecektir. Tabelaları sağ tık ile blokların üstüne koyabilir ve üstüne yazı yazabilirisiniz

tabela nasıl yapılır

Tabela yapımı

 

 "Minecraft Tabela Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: