Minecraft Tabela Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Tabela Yapımı

Minecraft Tabela Nasıl Yapılır

Minecraft Tabela Yapımı

Minecraft Tabela Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasında yaptığımız eşyaların hepsini yaşadığımız dünyada aynı şekilde yapıldığını tabi biraz daha insan gücü harcanması dışında aynı maddeleri kullanılması minecraft oyunun tutmasının en önemli nedenlerindendir. Oyun içerisinde tabela normalde olduğu gibi üzerine yazı yazabileceğimiz minecraft bloklarıdır.
Tabela yapımı için altı tahta bloğa ve bir çubuğa ihtiyacımız var bu malzemeleri çalışma masasına yerleştirdiğiniz takdirde, çalışma masası size bir adet tabela verecektir.

Video ve Resimli Anlatım

Videoyu veya resimdeki dizilişi yaptığınızda çalışma masası size tabela verecektir. Tabelaları sağ tık ile blokların üstüne koyabilir ve üstüne yazı yazabilirisiniz

tabela nasıl yapılır

Tabela yapımı

 

 "Minecraft Tabela Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
56 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: