Minecraft Uçak Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Uçak Yapımı

Minecraft Uçak Nasıl Yapılır

Minecraft Uçak Yapımı

Minecraft Uçak Nasıl Yapılır ?

Minecraft, 16 Mayıs 2009 yılında birkaç yapımcının bir araya gelmesi ile tasarlanmıştır. Minecraft yapılma amacı insanlara yada tabiri caizse oyunculara hayala dünyası vermekti, demek istediğim oyunculara bir dünya verdi ve bu dünyada hayal güçlerini genişletmesini istedi. İstediği de oldu  şuan milyonlarca oyuncu hiç durmadan sıkılmadan minecraft dünyasında bir şeyler tasarlıyor. Kendi hayal gücünüz ile yapabileceğinize inandığınız uçakları yapabilirsiniz bütün oyun dünyasını kapsayabilir yada çok küçük yapabilirsiniz. Tasarlama işi oyuncuların yani sizlerin hayal gücüne kalmış bir olaydır.

Minecraft Uçak Yapımı Modsuz

Modsuz uçak yapmak oyun içerisinde biraz beceri gerektiriyor. Oyuna girdiğinizde direkt olarak uçak yapamazsınız bir resimden yada videodan feyz almanız gerekiyor. Aşağıda verdiğim videodaki uçağı kendi hayal gücünüzle tasarlamanız dileğiyle iyi tasarlamalar

Bonus"Minecraft Uçak Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: