Minecraft Vagon Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Vagon Yapımı

Minecraft Vagon Nasıl Yapılır

Minecraft Vagon Yapımı

Minecraft Vagon Nasıl Yapılır ?

Minecraft 16 Mayıs 2009 tarihinden itibaren üç tane tasarımcı tarafından yazılmıştır. Oyunun yazılış amacı tamamen hayal dünyasına dayalı olmasıydı çocuklar oyuna girdiğinde istedikleri her olayı yapsınlar diye oyunu geliştirdiler. Oyun aslında hayal dünyasını daraltmak yerine onu büyütmeyi tercih etti oynayanlar bilir ne kadar yapı yaparsanız yapın, oyun içerisinde bunu yapmanıza izin yok diye bir hata çıkmıyor. Tabi sadece hayal dünyası değil hayatta kalma micadelesi tarzı oyun modlarıda var ve bu modlar en çok tutulan oyun modlarıdır. Hayatta kalma gibi modlarda vagon tarzı eşyalar yapmanız gerekebilir. Vagon  yapımını aşağıdaki resim veya videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

 

Vagon Nasıl Yapılır

Vagon Yapımı

 "Minecraft Vagon Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
23 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: