Minecraft Vagon Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Vagon Yapımı

Minecraft Vagon Nasıl Yapılır

Minecraft Vagon Yapımı

Minecraft Vagon Nasıl Yapılır ?

Minecraft 16 Mayıs 2009 tarihinden itibaren üç tane tasarımcı tarafından yazılmıştır. Oyunun yazılış amacı tamamen hayal dünyasına dayalı olmasıydı çocuklar oyuna girdiğinde istedikleri her olayı yapsınlar diye oyunu geliştirdiler. Oyun aslında hayal dünyasını daraltmak yerine onu büyütmeyi tercih etti oynayanlar bilir ne kadar yapı yaparsanız yapın, oyun içerisinde bunu yapmanıza izin yok diye bir hata çıkmıyor. Tabi sadece hayal dünyası değil hayatta kalma micadelesi tarzı oyun modlarıda var ve bu modlar en çok tutulan oyun modlarıdır. Hayatta kalma gibi modlarda vagon tarzı eşyalar yapmanız gerekebilir. Vagon  yapımını aşağıdaki resim veya videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

 

Vagon Nasıl Yapılır

Vagon Yapımı

 "Minecraft Vagon Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: