Minecraft Yatak Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Yatak Yapımı

Minecraft Yatak Yapımı

Minecraft Yatak Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde yatak yapmak için ihtiyacımız olan en önemli şey çalışma masasıdır. Yani normal olarak eşya yapmak için en önemli eşya diyebiliriz o olmadan hiç bir şey yapamayız herhalde.  Yatak yapmak için yün ve tahtalara ihtiyacınız var. Yünleri koyun veya örümceklerden bulabilirsiniz, tahtaları ağaçlardan bulabilirsiniz. Yünleri çalışma masasını açtıktan sonra paralel olacak şekilde orta bölüme koyuyoruz 3 adet olacak. Aynı şekilde tahtaları da paralel olarak alt bölüme koyuyoruz oda 3 adet olacak. Aşağıdaki resim veya videolu anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Yatak Nasıl Yapılır

Yatak Yapımı

Videolu Anlatım"Minecraft Yatak Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
37 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: