Minecraft Yatak Yapımı

Minecraft Yatak Yapımı

Minecraft Yatak Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde yatak yapmak için ihtiyacımız olan en önemli şey çalışma masasıdır. Yani normal olarak eşya yapmak için en önemli eşya diyebiliriz o olmadan hiç bir şey yapamayız herhalde.  Yatak yapmak için yün ve tahtalara ihtiyacınız var. Yünleri koyun veya örümceklerden bulabilirsiniz, tahtaları ağaçlardan bulabilirsiniz. Yünleri çalışma masasını açtıktan sonra paralel olacak şekilde orta bölüme koyuyoruz 3 adet olacak. Aynı şekilde tahtaları da paralel olarak alt bölüme koyuyoruz oda 3 adet olacak. Aşağıdaki resim veya videolu anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Yatak Nasıl Yapılır

Yatak Yapımı

Videolu Anlatım"Minecraft Yatak Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: