Minecraft Yay Yapımı

Minecraft Yay Nasıl Yapılır

Minecraft Yay Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasında Yay ve ok oyunda işimize sıkça yarayacak iki eşyadır. Oyunda uzaktaki canavarları yaratıkları öldürmeniz için minecraft oyunun içerisinde en ideal silahlardan birisidir. Okları attıktan sonra tekrar topladığınız için tekrar tekrar ok yapmaya gerek duymuyorsunuz. Oyuna başladığını günden beri her eşyayı sıfırdan yapmak zorunda olduğunuz gibi yayı da sıfırdan yapmanız gerekiyor. Yay yapmak için 3 ip ve 3 çubuğa ihtiyacınız var. Aşağıda resimde verdiğim gibi sırasıyla dizdiğiniz takdirde üretim size yay eşyasını verecektir.

 

Minecraft Ok Ve Yay Yapımı

  • Yay eşyasını yapmanız için üç çubuğu ve üç ipliği resimdeki gibi dizmeniz gerekmektedir.
Minecraft Yay Yapımı

Minecraft Yay Nasıl Yapılır 

 

 

Minecraft Ok Yapımı

Ok Eşyasını oyun içinde yapmanız için gerekenler, tüğ, çubuk ve çakmağı aşağıdaki şekilde diziyorsunuz ardından üretim size ok veriyor tabi bu okları fazla yapmanıza gerek yok,  oku attığınız zaman tekrar kullanabilme şansınız var.

Minecraft Ok nasıl yapılır

Minecraft Ok Yapımı

 "Minecraft Yay Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
170 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: