LoL Miss Fortune Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Miss Fortune

Rehberimizden önce LoL Skin içeriğimize göz atmak ister misiniz? :)Miss Fortune Rehberime hoş geldiniz. Miss Fortune erken oyunda en güçlü saldırı gücü taşıyıcılarından biridir. Eğer doğru bir şekilde oynarsanız oyunun ilk anlarındaki avantaj ile kar topu etkisi sağlarsanız  oyunun sonlarında güçlü olmanızı sağlar.

Miss fortune oynanması kolay ve zevkli bir taşıyıcı ultisi alan hasarı veriyor sonuç olarak, MF oynarken önemli nokta şu karşınızdaki rakibimizi farm dışı bırakmaktır.

Kartopu etkisi ve rehberimdeki build ile rakibinizi oyun sonlarına doğru 2-3 vuruş ile kesebilirsiniz. Support olarak size tavsiyem 3 tane olacaktır bunlar siz ulti atarken kitle kontrol sağlaması için; Alistar, Leona, Thresh

Miss Fortune Build (İtem Dizilimi)

Miss Fortune Full Build

Miss Fortune Build

Miss Fortune İtem Dizilimi

Miss Fortune İtem

Miss Fortune Rün Dizilimi (Runes)

Miss Fortune Rün Dizilimi

Miss Fortune Rün

Miss Fortune Abilities (Yetenek Diziliimi)

Miss Fortune Yetenek Dizilimi

Miss Fortune Abilities

Miss Fortune Ct (Counter)

Miss Fortune Counter

Miss Fortune Ct"Miss Fortune" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
207 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: