Miss Fortune

Rehberimizden önce LoL Skin içeriğimize göz atmak ister misiniz? :)Miss Fortune Rehberime hoş geldiniz. Miss Fortune erken oyunda en güçlü saldırı gücü taşıyıcılarından biridir. Eğer doğru bir şekilde oynarsanız oyunun ilk anlarındaki avantaj ile kar topu etkisi sağlarsanız  oyunun sonlarında güçlü olmanızı sağlar.

Miss fortune oynanması kolay ve zevkli bir taşıyıcı ultisi alan hasarı veriyor sonuç olarak, MF oynarken önemli nokta şu karşınızdaki rakibimizi farm dışı bırakmaktır.

Kartopu etkisi ve rehberimdeki build ile rakibinizi oyun sonlarına doğru 2-3 vuruş ile kesebilirsiniz. Support olarak size tavsiyem 3 tane olacaktır bunlar siz ulti atarken kitle kontrol sağlaması için; Alistar, Leona, Thresh

Miss Fortune Build (İtem Dizilimi)

Miss Fortune Full Build

Miss Fortune Build

Miss Fortune İtem Dizilimi

Miss Fortune İtem

Miss Fortune Rün Dizilimi (Runes)

Miss Fortune Rün Dizilimi

Miss Fortune Rün

Miss Fortune Abilities (Yetenek Diziliimi)

Miss Fortune Yetenek Dizilimi

Miss Fortune Abilities

Miss Fortune Ct (Counter)

Miss Fortune Counter

Miss Fortune Ct"Miss Fortune" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
154 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: