Mortal Kombat X Pc Kaç Gb - Tablet Adam

Mortal Kombat X Kaç Gb

Mortal Kombat X Pc Kaç Gb

Mortal Kombat X Kaç Gb

Savaş oyunları içerisinde en büyük kullanıcı kitlesine sahip oyunlardan biride Mortal Kombat serisi olmuştur. Grafik açısından, oyunda bulunan karakterler olsun oyun tam ilgi aldı. Oyunda en fazla konuşulan detaylar olmuştur. Dondurma ve öldürme açısından da başarılı bir alt yapıya sahip. Çoğu kullanıcı Mortal Kombat serisinin yeri oyunu olan Mortal Kombat X oyunun sistem gereksinimlerini istiyor. Sorunsuz olarak mortal kombat x kaç gb sorununuzun cevabını yazıyoruz.

 

Mortal Kombat X Pc Kaç Gb

 

En düşük grafik ayarlarında oynarsanız Mortal Kombat X bilgisayarınızdan 25 GB bir kapasite alacaktır. Ancak en yüksek ayarlarda oynamak isterseniz 50 GB bir alan boşaltmanız gerekiyor. Oyunun grafiklerinin yüksek olması durumunda kapasite yükseliyor. 2017 ve 2018 yılının en iyi savaş oyunlarından ilk 3 listesinde yer almaktadır.

 "Mortal Kombat X Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: