Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Özel Bosch Servisi ile Tanıştınız mı ?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Özel Bosch Servisi kalitesini en iyi şekilde almak için çağrı merkezlerimizi muhakkak aramalısınız. Deneyimli çağrı merkezi ekiplerimiz sizleri fırsatlar hakkında bilgilendirecek ve bu bilgileri de ücretsiz olarak sizlere sunacaktır. Ayrıca teknik destek hizmetlerimizden de hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz ve genellikle birçok müşterimizin sorununu bu şekilde hallediyoruz. Ürünlerinizin arıza çok büyük değilse ve telefon desteği ile halledilebilecekse sizleri kandırmıyor ve gerekli hizmeti ücretsiz sunuyoruz.

Bazı firmalar bu konuda fırsatçı davranıyor ve insanları kandırmak amaçlı servis hizmeti almaları gerektiğini söylüyor. Özel Bosch Servisi firmasında bu tarz durumlar yoktur ve öncelik sizin memnuniyetinizdir. Bu memnuniyete bağlı olarak teknik destek ekiplerimiz sorunu çözebilecekse servis hizmetleri için sizleri zor durumda bırakmazlar.

Bazı zamanlarda telefon desteğimizde sorun çıkabiliyor ve insanlar gerekli yardımı alamıyorlar işte bu tarz durumlarda hemen yola çıkıyoruz ve arızayı müşterilerimize anlatıyoruz eğer onar verirlerse servis hizmetlerimize başlıyoruz. Fiyat listemizi servis anında inceleyebilirsiniz ancak biz zaten bunu servis öncesi sizlere sunuyoruz ve onay vermeden önce işlemlere başlamıyoruz.

Bazı firmalar servis hizmetini bitirdikten sonra fiyatları müşteriye aktarıyor ve müşteri zaman zaman çok yüksek rakamlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Mecburen ödeme yapan müşteriler bu durumdan çok şikayetçi ama bizim firmamızda bu tarz dolandırıcılıklara yer yoktur. Yıllardır dürüst hizmet anlayışı ile sizlerin karşısına çıktık ve bu anlayışla da çıkmaya devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Özel Bosch Servisi ile Tanıştınız mı ? BENZER İÇERİKLER
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Özel Bosch Servisi ile Tanıştınız mı ? YAPILAN YORUMLAR