Nami

Nami rehberime hoş geldiniz.Rehbere geçmeden LoL Skin içeriğimize göz atabilirsiniz.Öncelikler dürtmeli uzaktan vuran bir destek oynuyorsanız Nami tam size göre bir şampiyon bu tarz oynadığınız şampiyonlarda en önemli nokta şu; rakibi dürterken kendinizi ve adc’nizi riske atmayın.

Destek oynarken görüş çok önemlidir keşiftaşı ve kontrol totemi mutlaka yanınızda bulunsun rakip totemleri kırarsanız jungle size rahat bir şekilde gang atabilir.
Ve lane kazanabilirsiniz

Nami Ad carry korumada nadir şampiyonlardan biridir oynayınca ve alışınca seveceksiniz.

Nami Build (İtem Dizilim)

Nami Full Build

Nami Build

Nami İtem Dizilimi

Nami İtem

Nami Rün Dizilimi (Runes)

Nami Rün Dizilimi

Nami Rün

Nami Abilities (Yetenek Dizilimi)

Nami Yetenek Dizilimi

Nami Abilities

Nami Ct (Counter)

Nami Counter

Nami Ct"Nami" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
66 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: