LoL Nami Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Nami

Nami rehberime hoş geldiniz.Rehbere geçmeden LoL Skin içeriğimize göz atabilirsiniz.Öncelikler dürtmeli uzaktan vuran bir destek oynuyorsanız Nami tam size göre bir şampiyon bu tarz oynadığınız şampiyonlarda en önemli nokta şu; rakibi dürterken kendinizi ve adc’nizi riske atmayın.

Destek oynarken görüş çok önemlidir keşiftaşı ve kontrol totemi mutlaka yanınızda bulunsun rakip totemleri kırarsanız jungle size rahat bir şekilde gang atabilir.
Ve lane kazanabilirsiniz

Nami Ad carry korumada nadir şampiyonlardan biridir oynayınca ve alışınca seveceksiniz.

Nami Build (İtem Dizilim)

Nami Full Build

Nami Build

Nami İtem Dizilimi

Nami İtem

Nami Rün Dizilimi (Runes)

Nami Rün Dizilimi

Nami Rün

Nami Abilities (Yetenek Dizilimi)

Nami Yetenek Dizilimi

Nami Abilities

Nami Ct (Counter)

Nami Counter

Nami Ct"Nami" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
85 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: