LoL Nasus Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Nasus

Nasus Rehberime Hoşgeldiniz. Arkadaşlar nasus ‘un pasifi size can çalma sağlıyor canınız azalmadıkça minyonlara vurmayın sadece son vuruşu q ile yapın normal bir nasus oyuncusu ortalama 20 dakika’da 200 stack  yapmalıdır.

Çünkü oyunu sadece kendi koridorunuzda oynamayacaksınız oyun takım savaşına dönüştüğünde sizin hem tank hemde fazladan hasar vermeniz gerekiyor.

Koridor’da karşınızdaki rakip tank ise size fazla hasar vermeden sadece jungle yardımı ile kesebilir sizde totemlerinizi iyi yerlere atın ve baskın yaşamayın nasus oynuyorsanız bu çok önemli ölürseniz stack yapmada geri düşeceksiniz demektir. DK 20’ye kadar 200 ve üzeri stack yaparsanız karşı takımdaki mid ile adc’yi bir kaç q ile yok edebilirsiniz.

Nasus Build (Eşya Dizilimi)

nasus build

nasus full build

Nasus Rün (Runes)

nasus rün

Nasus Abilities (Yetenek dizilimi)

nasus yetenek dizilimi

Nasus Ct (Counter)

nasus counter

LoL Skin hilesini indirebilirsini kesinlikle ban riski yoktur.

 

Nasus Artıları Late Oyunda Çok Güçlüdür.
Nasus Eksileri Early Oyunda Çok Güçsüzdür.


"Nasus" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
279 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: