LoL Nautilus Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Nautilus

Nautilus rehberime hoş geldiniz. Nautilus sahip olduğu ağır kitle kontrol ile  karşıda mobil bir şampiyon varsa onu takım savaşında kitle kontrol ile saf dışı bırakabilirsiniz.  Tank şampiyonları oynarken, görevinizin hasar vermek ve skor almak olmadığını, takım arkadaşlarınızı korumak, takım savaşlarını başlatmak ve hasarı üzerinizde tutmak gibi görevleriniz olduğunu bilmeniz lazım. koridor safhasında Nautilus çok güçsüz olduğu için safe kalıp kasılmanızı öneririm çünkü w ve pasifiniz hariç bütün yetenekleriniz ilk düz vuruş dahil cc’dir buda sizi takım savaşlarında avantajlı duruma düşürüyor.

Nautilus Build (İtem Dizilimi)

Nautilus Full Build

Nautilus Build

Nautilus İtem Dizilimi

Nautilus İtem

Nautilus Rün Dizilimi (Runes)

Nautilus Rün Dizilimi

Nautilus Rün

Nautilus Abilities (Yetenek Dizilimi)

Nautilus Yetenek Dizilimi

Nautilus Abilities

Nautilus Ct (Counter)

Nautilus Counter

Nautilus Ct

LoL Skin İçeriğimize Yorum atabilirsiniz.
 "Nautilus" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
133 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: