Nba 2K14 Kaç Gb - Tablet Adam

Nba 2K14 Kaç Gb

Nba 2K14 Kaç Gb

Oldukça gerçekçi şekilde hazırlanan, oyuncuların yüz ve vücut hatlarında her detaya dikkat edilerek tasarlanan ünlü basketbol oyunu Nba 2k14 kaç gb sorusu çok sayıda kişi tarafından cevabı merak edilen sorular arasında yer alıyor. Başarılı grafikleri ve yüksek çözünürlüğü, oyunun bilgisayarda kapladığı alanın büyümesine neden oluyor.

X box, playstation ve bilgisayar için tasarlanmış olan oyunu yüklemeden önce 50 gb boyutunda boş alan açılması gerekiyor. Aksi durumda, oyunun çalışması mümkün olmuyor. Basketbolu ve bilgisayar oyunlarını sevenler için ideal olan Nba 2k14 kaç gb sorusu böylece cevaplanmış oluyor. Keyifli zaman geçirilebilecek oyun sayesinde basketbolun kurallarıyla ilgili bilgi sahibi olmak da mümkün oluyor. Bunun yanında farklı stratejiler geliştirme imkânı yakalanıyor.

 

Nba 2K14 Kaç Gb Yer Kaplar ?

50 GB Boyutunda boş alan gereklidir."Nba 2K14 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: