Nba 2K16 Kaç Gb - Tablet Adam

Nba 2K16 Kaç Gb

Nba 2K16 Kaç Gb

Basketbolu ve bilgisayar oyunlarını sevenler için ideal olan nba 2k16 kaç gb konusunda üretici firma tarafından gerekli açıklamalar yapılmış durumda. Oyuncuya muhteşem bir deneyim yaşama imkânı sağlayan oyun, başarılı grafikleri ve gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Çok sayıda oyun sever tarafından beğenilerek oynanan basketbol oyunu, Playstation, x box ve bilgisayar için geliştirilmiş. En az 2 gb ram ve 512 mb ekran kartı belleği gerektiren oyunun kaplayacağı alan çok küçük değil.

 

Oyunu yüklemeden önce hardddiskte açılması gereken boş alanın 50 gb olması öneriliyor. Aksi durumda, younun çalışmaması ya da bilgisayarın kaldırmaması söz konusu olabiliyor. nba 2k16 kaç gb sorusuna 50 gb şeklinde cevap vermek mümkün oluyor. Bu büyüklükte alanın boşaltılması gerekiyor.

Nba 2K16 Kaç Gb Yer Kaplar ?

50 Gb boyutunda bir alan kaplamaktadır."Nba 2K16 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: