Need For Speed Payback Kaç Gb - Tablet Adam

Need For Speed Payback Kaç Gb

Need For Speed Payback  Gb

Need For Speed Payback Kaç Gb

Need For Speed Payback serinin 23. oyunudur evet tam tamına 23 oyun Ghost Games tarafından geliştirilen Need For Speed Payback 2 Haziran 2017 tarihinde oyun severler e sunulmuştur.

Frostbite ile çalışmaya başlayan Need For Speed Frostbite 3 grafik motorunun üzerine inşa edilecek.

Oyunu ne kadar gerçekçi yapmaya çalışsalar da yani çarpışmalarda alınan hasarlar oyun içinde fena gözükmüyor fakat rampalarda atladığınızda araba sanki  gerçek hasarı almıyor, gözüküyor ama hasar yok gibi bir olay tabi oyunu oynamayanlar için ahkam kesmeye gerek yok.

2 Moddan oluşan oyunda hikaye modu ve multiplayer bulunmakta hikaye de Tyler Morgan’ın etrafında dönen maceraya eşlik edeceğiz.

 

Need For Speed Payback Gb

  • 30 GB‘lık boş alana ihtiyacı vardır.

Need For Speed Payback Kaç Tl

  • Güncel olarak 120 Tl‘dir

Need For Speed Payback Kaç Kişilik

  • Tek kişilik senaryosu mevcuttur.


"Need For Speed Payback Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: