NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor - Tablet Adam

NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor

TOSHIBA_NFC_SDHCcard_150106

TOSHIBA NFC SDH Ccard

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor Yılın ilk aylarında Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarında Toshiba fırtınası devam ediyor. Toshiba yeni robotu ile ses getirdiği gibi SD bellek kartlarına yeni bir özellik kazandırmakla yeni çağın teknolojilerine sahip olmakla dikkat çekiyor. NFC teknolojisi suan için yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle ülkemizde çok yaygın olarak kullanılan teknoloji üzerine olan gelişmeler devam ederken Toshiba ürünlerini CES 20105 fuarında tanıttı. Önümüzdeki aylarda satışa çıkması planlanan yeni SD kartlar NFC teknolojisi ile entegre edilmiş.

NFC destekli SDHC kart modelleri

8 GB, 16 GB ve 32 GB’lık kapasite seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Bu teknolojinin özelliği ise NFC destekli kartı Android telefona yaklaştırdığınız zaman Sd kartına hızlı bir şekilde göz atabiliyor. ve depolama alanında ne kadar boşluk kaldığını görüntüleyebiliyorsunuzNFC teknolojisi ile bilgileri aktaran yeni kartlar yakın zamanda satışa sunulacak.

Küçük fotoğraf önizlemeleri ile karttaki içerik bilgisine hızlı bir şekilde göz atabiliyorsunuz. Yeni bir teknoloji ile geliştirilmiş Toshiba NFC’li hafıza kartları tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
24 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: