Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
TOSHIBA_NFC_SDHCcard_150106

TOSHIBA NFC SDH Ccard

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor Yılın ilk aylarında Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarında Toshiba fırtınası devam ediyor. Toshiba yeni robotu ile ses getirdiği gibi SD bellek kartlarına yeni bir özellik kazandırmakla yeni çağın teknolojilerine sahip olmakla dikkat çekiyor. NFC teknolojisi suan için yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle ülkemizde çok yaygın olarak kullanılan teknoloji üzerine olan gelişmeler devam ederken Toshiba ürünlerini CES 20105 fuarında tanıttı. Önümüzdeki aylarda satışa çıkması planlanan yeni SD kartlar NFC teknolojisi ile entegre edilmiş.

NFC destekli SDHC kart modelleri

8 GB, 16 GB ve 32 GB’lık kapasite seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Bu teknolojinin özelliği ise NFC destekli kartı Android telefona yaklaştırdığınız zaman Sd kartına hızlı bir şekilde göz atabiliyor. ve depolama alanında ne kadar boşluk kaldığını görüntüleyebiliyorsunuzNFC teknolojisi ile bilgileri aktaran yeni kartlar yakın zamanda satışa sunulacak.

Küçük fotoğraf önizlemeleri ile karttaki içerik bilgisine hızlı bir şekilde göz atabiliyorsunuz. Yeni bir teknoloji ile geliştirilmiş Toshiba NFC’li hafıza kartları tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor BENZER İÇERİKLER
NFC Destekli Hafıza Kartlar Çıkıyor YAPILAN YORUMLAR