NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor - Tablet Adam

NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor

nfs serileri

NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor uzun zaman önce Need For Speed tarafından geliştirilen oyunlar oldukça başarılı ve grafik konusunda etkili sonuçlara ulaştırdığı için takipçiler tarafından oldukça beğeni kazanmıştı Underground 2 ve Most Wandet ile baya beğeni toplamışlardı ve

Firma en son olarak Nfs: Rivals’ı çıkarmıştı

son yayın üzerinden tam 2.5 yıl geçti ve firma sessizliğini bozma kararı aldı Eski popülaritesinden eser kalmayan oyunun beraberinden oyuncuların kalbinden de çok farklı yere sahip olan oyunun yeni yapımcısı Ghost Games’den gelen haberlere göre, 21 Mayıs tarihinde yeni bir video yayını yapacak. Underground takısıyla birlikte karşımıza çıkması tahmin ediliyor."NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
70 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: