NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor

nfs serileri

NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor uzun zaman önce Need For Speed tarafından geliştirilen oyunlar oldukça başarılı ve grafik konusunda etkili sonuçlara ulaştırdığı için takipçiler tarafından oldukça beğeni kazanmıştı Underground 2 ve Most Wandet ile baya beğeni toplamışlardı ve

Firma en son olarak Nfs: Rivals’ı çıkarmıştı

son yayın üzerinden tam 2.5 yıl geçti ve firma sessizliğini bozma kararı aldı Eski popülaritesinden eser kalmayan oyunun beraberinden oyuncuların kalbinden de çok farklı yere sahip olan oyunun yeni yapımcısı Ghost Games’den gelen haberlere göre, 21 Mayıs tarihinde yeni bir video yayını yapacak. Underground takısıyla birlikte karşımıza çıkması tahmin ediliyor.

"NFS Yeni Oyun Çıkarmayı Planlıyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları