Nidalee

Nidalee rehberime hoş geldiniz. Öncelikle Nidalee  oyunun erken safhalarında ormanı biraz zor dönen bir şampiyon, fakat kırmızı orman itemi ile herhangi bir  koridora gittiğinizde, onları düz vuruş yaparak kesebilirsiniz. Ormanı hem zor dönüp hemde erken safhada oyuna gank atarak yön verebilen şampiyon oyunda ne kadar fazla gank atarsam okadar iyi diye bir şey yok  iyi bir gank o koridoru kazanmanızı sağlayacaktır. Sadece sabırlı ve mızrak tutturmaya bakınız.Bu arada dikkatinizi LoL Skin makalemizde çekebilir.

Nidalee Build (İtem Dizilimi)

 

Nidalee Full Build

Nidalee Build

Nidalee İtem Dizilimi

Nidalee İtem

Nidalee Rün Dizilimi (Runes)

nidalee rün dizilimi

nidalee rün

Nidalee Abilities (Yetenek Dizilimi)

Nidalee Yetenek Dizilimi

Nidalee Abilities

Nidalee Ct (Counter)

Nidalee counter

Nidalee Ct

 

 "Nidalee" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
101 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: