Lol Nocturne Rehberi - Tablet Adam

Nocturne Rün

Nocturne rehberime hoşgeldiniz. Nocturne oyunun erken safhalarında en iyi baskın yapabilen şampiyonlarından biridir benim gözümde, 6 level olunca ulti (R) yeteneğinizle mükemmel baskınlar atabilirsiniz.  ultiniz sadece gank atmak için değil takım arkadaşlarınızı kurtarmak içinde kullanılabilir yani bir koridor gank yiyorsa rakibinize ultinizi atarak kendini görmesine sağlayarak  takım arkadaşınızın veya kendinizin kaçmasını sağlarsınız.

Nocturne Build (Eşya Dizilimi)

nocturne build

nocturne full build

Nocturne Rün (Runes)

nocturne run

Nocturne Abilities (Yetenek Dizilimi)

nocturne yetenek dizilimi

Nocturne Ct (Counter)

nocturne counter"Nocturne Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: