LoL Nunu Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Nunu

Merhabalar Nunu rehberime hoş geldiniz. Nunu çarp ve q yeteneği ile çok hızlı bir şekilde ormanı temizleyebiliyor.Bu yüzden rakip ormanı hızlıca temizleyip xp kaybetmesini sağlayabilirsiniz. Q yeteneğimizin verdiği can ile base atmadan da uzun süreli orman dönebiliriz. Nunu oynarken amacınız her zaman counter jungle yapmak olsun çünkü karşıdaki  rakibiniz oyundan düşerse hem level olarak hemde altın olarak siz öne geçeceksiniz ve rakibiniz geri kaldığı için kolayca koridorlara gank atamayacak. Şampiyonun kostümlerini ücretsiz denemek isterseniz, LoL Skin içeriğimize bakabilirsiniz.

Nunu Build (İtem Dizilimi)

Nunu Full Build

Nunu Build

Nunu İtem Dizilimi

Nunu İtem

Nunu Rün Dizilimi (Runes)

Nunu Rün Dizilimi

Nunu Rün

Nunu Abilities (Yetenek Dizilimi)

Nunu Yetenek Dizilimi

Nunu Abilities

Nunu Ct (Counter)

Nunu Counter

Nunu Ct

 "Nunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
154 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: