Nvidia Geforce Now İndir

Nvidia Geforce Now İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun İndir
  3. Nvidia Geforce Now İndir

Son zamanların çok konuşulan oyunu geforce now daha şimdiden oyun dünyasına bomba gibi girmiş bulunmaktadır.

Nvidia GeForce Now Nedir? Ne İşe Yarar?

Oyun severlerin en merak ettiği sorulardan biri ise ne olduğu ve ne işe yaradığıdır. Bunu öğrenmek için arama motoruna geforce nedir, ne işe yarar yazmak bile yeterli olacaktır. Zira her yerde oldukça sözü geçen bir uygulamadır.

Bu uygulama kurulum gerektirmiyor. Yani herhangi bir kurulum ve indirme işlemine gerek olmamadan firmanın sunduğu bir bilgisayara bağlanılır. Bu sayede kolaylıkla istenilen oyunları oynamak mümkündür.

GeForce Now Ne Zaman Çıktı?

Oyun severlerin merakla beklediği bir diğer haber ise geforce now ne zaman çıktı sorusudur. 1 Ekim 2015 yılında nvıdıa geforce now resmi sitesinde yayınlanarak severlerine sunulmuştur.

GeForce Now Nasıl Kullanılır?

Çoğu oyun severin geforce now’u tercih etmesinin en etkili sebeplerinden biri de kolay kullanılıyor olmasıdır. Bilgisayarınız çok eski bile olsa herhangi bir sorun yaşamazsınız. Genellikle yaşanan grafik sorunları bu oluşumda yaşanmıyor. Kullanımı basit ve rahat. Üstelik çoğu oluşuma göre çeşitli adaptörlere de gerek olmamaktadır. Oyunları oynamak için belirli bir üyelik oluşturmanız yeterli olacaktır ki bu da çok kolay.

Bu oluşum ve üyelikle nvıdıa geforce now asla sisteminizi zorlamaya gerek duymaksızın oyun imkânı sunuyor. Bulut sistemi sayesinde uzaktaki bir bilgisayara bağlanılıyor. İnternet oyuncuları bu sayede kurulumsuz veya indirme gerekmeden oyun oynayabiliyor. Geforce now sistemi sayesinde artık oyunları uzaktan oynama şansına erişebiliyorsunuz. Bu hizmeti de tüm oyun severlere en iyi şekilde tabletadam.com/ sunuyor.

GeForce Now İle Neler Yapılabilir?

Bu sistem sayesinde kişiye özel oyun keyfi ve deneyimi yakalanabilir. Bu sistem türevlerine kıyasla kurulum ve indirme gerektirmeden bulut aracılığıyla çeşit çeşit oyuna erişebilirsiniz. Çünkü sisteme üye olarak grafik sorunu yaşamadan uzaktan bağlanılan bir bilgisayarla oyunlar oynanabiliyor. Görüntü kalitesi kullanılan bilgisayar ve ekipmanlar göre değişir. Buna rağmen tek oyunculu oyunların gecikme süresi oldukça tatmin edici düzeyde.

GeForce Now İle Oyunlar Nasıl Oynanır?

Sistem sayesinde oyunları deneyimlemek çok basittir. Öncelikle üye olur ve sisteme giriş yaparsınız. Uzaktan bir bilgisayara bulut aracılığıyla bağlanır ve oyunlarınızı keyifle oynarsınız, bu kadar basittir. Tüm cihazlardan oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hiçbir indirme veya güncelleme gerektirmez, tek tıkla yüzlerce oyuna kolaylıkla erişim sağlarsınız.

GeForce Now Nasıl Kurulur?

Bu sistemde oyun oynamak için hiçbir kurulum, indirme veya güncelleme gerekmemektedir. Yalnızca sisteme üye olmak ve giriş yapmak yeterlidir.

GeForce Now Kaç GB veya MB Yer Kaplar?

Bu oluşum herhangi bir kurulum veya indirme gerektirmediği için hâliyle bilgisayarınızda yer kaplamaz. Yalnızca oyun oynarken saatte yaklaşık 10 GB internet kullanılmış olacaktır. Bunun dışında kolaylıkla buluttan bağlanarak oynayabileceğiniz bir oluşumdur ve sisteminizde herhangi bir yer tutmaz.


Nvidia Geforce Now İndir YAPILAN YORUMLAR