Official İnformation 3 Skin Project Will Be Officially Launched Lol Skin - Tablet Adam

Official İnformation 3 Skin Project Will Be Officially Launched İn The Near Future | Lol Skin

Official İnformation 3 Skin Project Will Be Officially Launched İn The Near Future | Lol Skin

Lol Skin Türkiyede lol oynayan bir çok oyuncunun kullandığı bir kostüm hilesidir. 2014 yılında bir kaç Filipinli yazılımcı tarafından tasarlanmıştır, program çıktığında pek fazla ilgi göremeyip baştan aşağı yenilenme dönemine girmiştir. Yenileme döneminin nedeni  programın sadece arka planda çalışmayıp oyuna etki edip Fps düşürmesinden kaynaklanıyordu.

Düşük ve yüksek sistem fark etmeksizin hepsinde aynı hatayı veriyordu yazılımcılar bunun önüne geçerek yenilenme dönemine girdiler. Bu dönemde programı yeniden kodladılar ve oyuna neredeyse hiç etki etmeyen bir program yayınladılar. Bu yayınlanan program şuan güncel olarak kullandığınız uygulamanın en eski halidir.

Official İnformation 3 Skin Project Will Be Officially Launched İn The Near Future | Lol Skin Nedir ?

Lol Skin programı tasarımcılarının bir araya gelip 3 adet kod adı kostümünü tanıtması ve programa eklemesidir. Tamamen ücretsiz olan programı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz."Official İnformation 3 Skin Project Will Be Officially Launched İn The Near Future | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
6 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: