Okey İndireceğim

Okey Plus İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Okey Plus İndir

Okey Plus Hakkında Ön Bilgi

Arkadaşlarla aileyle toplanıldığı zaman çok severek oynanan oyun okey, artık telefonunuz ya da tabletiniz ile her an ulaşılabilir. Tanıdıklarınızla yan yana olmasanız bile online olarak okey plus ile eğlenebilirsiniz. Masa oyunlarından en çok tercih edilen oyunu Google Play ya da Apple Store uygulamasından edinebilirsiniz.

Okey Plus ile Neler Yapabilirim?

Normalde 4 kişi ile oynanan okey, okey plus uygulamasında hiç beklemeden iki kişi de oynanabilir. Online olan arkadaşlarınızı masanıza ya da oyuna davet etmeniz mümkün ve aynı zamanda oyun esnasında sohbet edebilirsiniz. Hemen Oyna butonuna tıklayarak hiç uğraşmadan sistem sizi otomatik bir masaya yerleştirir. Dilerseniz masadan çıkabilirsiniz.

Seviyeye göre değişen özel odalardan birine dahil olabilirsiniz. Kendi masanızı eşli ya da tek olarak istediğiniz bahis tutarında açabilirsiniz. Masanıza arkadaşlarınızı davet edebilir ve sanki aynı odadaymış gibi sohbet eşliğinde oynayabilirsiniz. Çipiniz bittiyse bile oyuna devam edebilirsiniz çünkü her gün ilk girişinizde size çip hediye edilecektir.

Okey Plus kullanıcı olmak için Facebook hesabınızın bulunması şart değil, misafir kullanıcı olarak giriş yapabilirsiniz.

Okey Plus Tanıtım

 

Okey Plus İnceleme

 


Okey Plus İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 26M
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.0.3 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 7.3.0
  • Sunan: Zynga
Okey Plus İndir YAPILAN YORUMLAR