LoL Olaf Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Olaf

Merhabalar Olaf Rehberime Hoş geldiniz. Olaf kotümlerini denemek için LoL Skin Hilesi İndir içeriğimize göz atabilirsiniz.  Olaf pasifinden can çekmesinden dolayı ormanı hızlı dönebilen bir şampiyon  kolayca koridorlara baskın atabilirsiniz. takımın tank görevini yerine getirebilirsiniz. Olaf’a tank itemlerin çıkılmasına rağmen hasarıda diğer tanklara nazaran yüksek olmasından dolayı hayalet+ulti yeteneğiniz ile karşı nişancıyı hiç bir cc’ye yakalanmadan çıkarabilir ve hala takımınızı tanklayabilirsiniz. Dİğer şampiyonların rünlerine bakmak için Lol Rehberi bakabilirsiniz.

 

Olaf Build (İtemDizilimi)

Olaf Full Build

Olaf Build

Olaf İtem Dizilimi

Olaf İtem

Olaf  Rün Dizilimi (Runes)

Olaf Rün Dizilimi

Olaf Rün

Olaf Abilities (Yetenek Dizilimi)

Olaf Yetenek Dizilimi

Olaf Abilities

Olaf Ct (Counter)

Olaf Counter

Olaf Ct

 "Olaf" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
121 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: