Olaf

Merhabalar Olaf Rehberime Hoş geldiniz. Olaf kotümlerini denemek için LoL Skin Hilesi İndir içeriğimize göz atabilirsiniz.  Olaf pasifinden can çekmesinden dolayı ormanı hızlı dönebilen bir şampiyon  kolayca koridorlara baskın atabilirsiniz. takımın tank görevini yerine getirebilirsiniz. Olaf’a tank itemlerin çıkılmasına rağmen hasarıda diğer tanklara nazaran yüksek olmasından dolayı hayalet+ulti yeteneğiniz ile karşı nişancıyı hiç bir cc’ye yakalanmadan çıkarabilir ve hala takımınızı tanklayabilirsiniz. Dİğer şampiyonların rünlerine bakmak için Lol Rehberi bakabilirsiniz.

 

Olaf Build (İtemDizilimi)

Olaf Full Build

Olaf Build

Olaf İtem Dizilimi

Olaf İtem

Olaf  Rün Dizilimi (Runes)

Olaf Rün Dizilimi

Olaf Rün

Olaf Abilities (Yetenek Dizilimi)

Olaf Yetenek Dizilimi

Olaf Abilities

Olaf Ct (Counter)

Olaf Counter

Olaf Ct

 

"Olaf" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
23 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları