Online Diyet ile Her Yerde Diyetisyen Desteği

Online Diyet ile Her Yerde Diyetisyen Desteği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım ve Reklamlar
  3. Online Diyet ile Her Yerde Diyetisyen Desteği
diyet

Her pazartesi diyete başlıyor ancak diyeti sürdüremiyorsanız bir diyetisyenden destek almak çözüm olabilir. Evden çıkmadan, işten izin almadan, seyahatlerinizi aksatmadan ya da ailenizi ihmal etmeden de diyetisyen desteği alarak dilediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Online diyet birçok kişi için yeni bir kavram olsa da hem dünyada hem de Türkiye’de son derece yaygınlaşmış durumda. İsminden de anlaşılacağı gibi online diyet, diyetisyen ile yüz yüze değil internet üzerinden yapılan bir görüşmeyi kapsıyor. Whatsapp ya da skype kullanılarak kurulan iletişimle birlikte hafta hafta diyet takibi yapılıyor. Uzaktan diyet de denilebilecek bu yöntem ile kilo vermek ve diyeti hayata adapte etmek çok daha kolay. Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki online diyet yapan kişilerin birçoğu kendini kontrol etmeyi ve alışkanlıklarını değiştirmeyi çok daha kolay başarıyor.

online diyet

Online Diyet ile Uzaktan Diyet Nasıl Yapılmalı?

Bir diyetin başarılı olabilmesi için kişiye özel olarak hazırlanması gerekir. Online diyet gibi bir hizmet aldığınızda diyetiniz tamamen size özel olur. Sizden göndermeniz istenen saç teli üzerinden bir genetik testi yapılır. Yapılan bu test ile hangi yiyeceklere alerjiniz olduğu, hangi hastalıklara yatkınlığınızın bulunduğu, hangi vitamin eksikliklerine sahip olduğunuz gibi durumlar saptanır. Bütün bunlar kilo vermenize engel olan durumları tespit etmek ve tamamen size özel olacak bir beslenme programı oluşturmak için gerçekleştirilir. Yapılan tespitler sonucunda size özel bir diyet listesi oluşturulur ve internet üzerinden yapılan görüşmeyle bu diyet listesini nasıl uygulayacağınız anlatılır. Sonrasında öğünlerinizin fotoğrafını çekip atarak diyetisyeninizin sizi her an kontrol etmesini sağlarsınız. Bu sayede motivasyonunuz her zaman güçlü kalır ve diyetinizi çok daha kolay sürdürebilirsiniz.

 

Bir diyetin başarılı olması uzun vadede beslenme alışkanlıklarını değiştirmeye bağlıdır. Kısa süreli yapılan şok diyetler bu yüzden başarısızlıkla sonuçlanır. Diyetisyeninizin her an yanınızda olduğunu hissettiğinizde diyet programınızı eksiksiz uygulamak için gerekli motivasyona da sahip olursunuz. Her hafta yapılan yeni düzenlemelerle birlikte kilo vermeniz sağlanır. Böylece kilo verdikçe sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanır ve ideal kilonuza her geçen gün yaklaşırsınız.

Kaynak: https://onlinediyetim.com/online-diyet

 

Online Diyet ile Her Yerde Diyetisyen DesteğiYAPILAN YORUMLAR