Orianna

Orianna rehberime hoş geldiniz.Bu arada LoL Skin indirmek isteyenler linke tıklayabilir.Orianna orta koridorda en güvenli seçimlerden birisidir. Rakibi oto ataklarla rahatça dürtebilir ve pek minyon kaçırmazsınız. Orianna’nın en önemli özelliklerinden biride minyon dalgası temizleme gücüdür.

Kasmak için ekstra bir efor gerektirmiyor, bazı Mid şampiyonlarının aksine rakibinizi kesmenize gerek yok. Oyun ilerledikçe hasarınız harika bir şekilde ölçekleniyor.

Oyunda en güçlü ulti yeteneğine sahip bir şampiyon biraz kasılmış sanız karşı takımı kolayca toplayıp yok edebilirsiniz.

Orianna Build (İtem Dizilimi)

Orianna Full Build

Orianna Build

Orianna İtem Dizilimi

Orianna İtem

Orianna Rün Dizilimi (Runes)

Orianna Rün Dizilimi

Orianna Rün

Orianna Abilities (Yetenek Dizilimi)

Orianna Yetenek Dizilimi

Orianna Abilities

Orianna Ct (Counter)

Orianna Counter

Orianna Ct

"Orianna" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
70 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları