LoL Ornn Ct ( Counter ) 2018 Rehberi - Tablet Adam

Ornn Ct

Ornn Ct rehberime Hoş geldiniz. Lol kostümlerini ücretsiz denemek için LoL Skin İndir‘e bilirsiniz. Ornn Takımın tank rolünü fazlasıyla karşılayabilen bir şampiyon ilk başlarda çıktığında herkes oynanmaz demişti ama Ornn takım savaşı başlatmasıyla ve takım arkadaşlarınızın her birinin yalnızca bir eşya alabileceği bir yeteneği yada pasifide var tabi bu itemleri 13 level olduktan sonra alabiliyorsunuz. Ornn ile takımınızı belli bir süre tanklayabilir ve karşı takımı zorlayabilirsiniz. diğer rehberlerimiz için LoL Rehber ‘ine girebilirsiniz.

Ornn Build (İtem Dizilimi)

Ornn Full Build

Ornn Build

Ornn İtem Dizilimi

Ornn İtem

Ornn Runes (Rün Dizilimi)

Ornn Rün Dizilimi

Ornn Rün

Ornn Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ornn Yetenek Dizilimi

Ornn Abilities

 

Ornn Ct (Counter)

Ornn Counter

Ornn Ct

 

 

 "Ornn Ct" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1219 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: