Oyuncum İle Güncel Youtube ve Twitch Videoları Sizleri Bekliyor! - Tablet Adam

Oyuncum İle Güncel Youtube ve Twitch Videoları Sizleri Bekliyor!


Oyuncum; güncel oyun haberleri, youtube/ twitch videoları ve daha fazlasıyla bir oyun topluluğu oluşturmayı amaçlayan bir proje diyebiliriz.
Oyuncum aslında 2012 yılında yayın hayatına başlayan, 2014 yılında popülerleşen bir oyun haber ve inceleme sitesiydi. Daha sonrasında oyun medyasının videolaşmasından dolayı yazılı basının geri kalması ve sitenin ekip eksikliğinden gelişememesi projenin durmasına sebeb oldu. 2018 yılında tekrardan proje bu sefer daha kullanıcı odaklı, “üyeler ne istiyorsa” o mantığı ile tekrar açıldı.

Tüm oyun sitelerinin popüler oyun haberleri, youtube ve twitch kesitleri, incelemeleri kullanıcılar tarafından paylaşılabilmekte, alıntılar ile sitede paylaşılmakta. Bütün oyun haberlerini, videolarını tek bir platformdan takip edebilirsiniz.
PUBG, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Fortnite, Overwatch gibi popüler ve sıcak oyunların kategorilerinin yanı sıra her oyunun kategorisi ayrı ayrı bulunmakta. Ayrıca kullanıcılar belirli bir seviyeye geldiğinde veya modelatörler kategori oluşturabilirler.

Üyeler youtube, twitch veya herhangi bir video izlerken, videoyu küçülterek sitede videoyu kapatmayan veya arka plana almadan izlemeye devam edebilirler. Kullanıcıların içeriğe hızlı olaşması, keyifli bir vakit geçirmesi için site kullanımı o derece özenle hazırlanmış ve şuan beta sürecinde gelişmeye devam ediyor.
Standart bir oyun sitesinden daha fazlası. Bir oyun topluluğu…
Standart oyun haberleri ve incelemeleri içeren bir siteden daha fazlası. Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi, kullanıcılar için oyun topluluğu amaçlanıyor. İstediği içeriği paylaşabilme, kendi içeriğini oluşturma, soru sorma, yardım/ destek gibi oyunlar hakkında herşeyi tek bir platformdan tartışabilecek kullanıcılar aynı zamanda kendi aralarında mesajlaşabilirler. Hızlı chat sistemi , kullanıcılar arasında sosyalleşme ve daha kaliteli bir oyun topluluğu oluşturmak için geliştiriliyor.


Kullanıcı grupları ve rank sistemi halen betada olup geliştirilmeye devam ediyor. Belki ilerleyen dönemlerde reddit, ekşi sözlük gibi tek bir karma puan sistemi olabilir. Çünkü artık standart forum sitelerindeki gibi tek tek rütbe sistemi sıkıcı bir hal almaya başladı. Tek puan, karma skor daha hoş ve güzel olabilir.

Oyuncum.com’a bilgisayardan, tabletten, mobilden ulaşmak ve en güncel oyun haberlerine, videolarına ve topluluk tartışmalarına erişmek çok kolay. Site hızı ve üye dostu hızlı arayüz/ kolay erişim beta sürecinde en önem verilen geliştirmelerinden biri.
Beta sürecinde “ https://oyuncum.com/t/oyuncum-com-beta-sureci/95 “ sizde görüşlerinizi, önerilerinizi bildirebilirsiniz. Oyuncum.com bir oyun haberleri, oyun videoları ve en önemlisi de oyun topluluğu projesi’dir."Oyuncum İle Güncel Youtube ve Twitch Videoları Sizleri Bekliyor!" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
66 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: