Özel Toshiba Servis Merkezi Büyümeye Devam Ediyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Servis elemanları ve müşterileri ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam eden Toshiba özel servis firması 2015 yılı ile birlikte ortaya çıkan gelişim grafikleri sayesinde bu piyasada ne kadar iyi olduğunu bir kez daha kanıtlamış durumda. Yıllardır bu sektördeyiz fakat 2015 senesi bizim senemiz oldu diyebiliriz.

Gelişim konusunda bu yıl inanılmaz bir atak yaptık ve cesur kampanyalarımız sayesinde müşteri sayımızı bir hayli arttırdık. Bu sayı arttıkça firma olarak da birtakım ihtiyaçlarımız meydana çıktı. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan ve eksiklerini kapatan Toshiba özel servis firması siz değerli müşterilerine bu destek için teşekkür etmek amaçlı fiyatlarında büyük bir indirime gidiyoruz. En kaliteli servis hizmetini en uygun fiyatlara yıllardır sunan ve bu fiyatlarda sürekli olarak indirime giden firmamız teşekkürünü bu şekilde ediyor.

Özel Toshiba Servis firması model ne olursa olsun Toshiba ürünlerinizin bakım, montaj ve servis hizmetlerinde sizlere bir telefon kadar yakın. Yakın zamanda daha detaylı bilgiler sunacağımız internet adresimiz sayesinde online olarak hizmet almanız mümkün olacak.

Şimdilik sadece servis taleplerinizi gönderebileceğiniz ve firmamızın çalışmaları ve servis ağları hakkında bilgi alabileceğiniz bir platform olan sitemiz yakın zamanda büyük bir sürprizle karşınıza çıkacaktır. Toshiba özel servis firmasından alacağınız hizmetler ve yedek parça hizmetleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

Özel Toshiba Servis Merkezi Büyümeye Devam Ediyor! BENZER İÇERİKLER
Özel Toshiba Servis Merkezi Büyümeye Devam Ediyor! YAPILAN YORUMLAR