Pantheon

Merhabalar Pantheon rehberime hoş geldiniz. Pantheon efsane kostümlerini LoL Skin ile deneyebilirsiniz.  Pantheon üst koridora erken oyunda hükmeden bir şampiyon, sürekli Q yeteneğini  kullanması ve her kullandığında karşıdaki rakibin 70-200 arası canını alması  Pantheon oynayanlar için iyi bir durum, karşınızdaki rakip bir zamandan sonra  adam kule altından çıkamayacak durumda olacak böylece rakibinizi oyundan düşürüp farm almasını önleyebilirsiniz. Pantheon ile üst koridor’da harikalar yaratabilirsiniz. şampiyonların item dizilimlerin’e LoL Rehber kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pantheon Build (İtem Dizilimi)

Pantheon Full Build

Pantheon Build

Pantheon İtem Dizilimi

Pantheon İtem

Pantheon Rün Dizilimi (Runes)

Pantheon Rün Dizilimi

Pantheon Rün

Pantheon Abilities (Yetenek Dizilimi)

Pantheon Yetenek Dizilimi

Pantheon Abilities

Pantheon Ct (Counter)

Pantheon Counter

Pantheon Ct

 

"Pantheon" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları