Pes 2016 Kaç Gb ? Pro Evolution Soccer 2016 Kaç Gb Pc ?- Tablet Adam

Pes 2016 Kaç Gb

pes 2016 kaç gb pc

pes 2016 kaç Gb

Pes 2016  konami tarafından fox engine ile tasarlanmış futbol oyunudur. 2013 den sonra Fifa’nın atağı karşısında pes fazlaca çaresiz kalmıştı. 2014 yılından beri geri dönüşünün güzel olacağı söylenen pes  geçen 5 yılın ardından hala o eski oyunun tadını vermedi diyebiliriz. Fifa yolunda emin adımlar ile ilerlerken, pes sanki yoldan çıkmış gibiydi ve hala bunu toparlayamadılar. 2016 serisi ile pes artık gerçek fizik kurallarını oyuna yeni getirdi, Fifa’nın 2010 yılında getirdiği özelliği 6 sene sonra Fox ile getirdiler.

Pes hiç olmadığı kadar kaliteli görünüyor, çarpışmalar ve oyuncular arası  mücadeleler ile koltuğunu gerimi alacak dedirtmişti.  Oyun aynı şekilde yapay zeka özelliğinide güncelleyerek güzel bir sinyal verdi. Önceden yapay zeka sadece pas futbolu oynarken şimdilerde havadan ara pas vs gibi teknikler deniyor. Yani her zaman aynı futbolu oynamaması oyuncular arasında büyük beğeni topladı. Pes 2016 görsel açıdan eski sürümlere göre fazla bir şey katmamış gibi duruyor sizce de öylemi ?

 

Pro Evolution Soccer 2016 Kaç Gb

  • Pro Evolution Soccer 2016 8 Gb‘lık bir alan kaplamaktadır.

Pes 2016 Kaç Gb Pc

  • Pes 2016 Pc’nizde 8 Gb alan kaplıyor.


"Pes 2016 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: