Pes 2017 Kaç Gb (Güncel Sistem Gereksinimleri)- Tablet Adam

Pes 2017 Kaç Gb

Pes 2017 Kaç Gb Kaplar

Pes 2017 Kaç Gb

Pes 2017 Nedir ?

Pes 2017 konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan futbol oyunu serisidir. 62 ülkede 19 dil ile mevcuttur. 2012 sonrası 81 milyon kopya satarak en çok satan futbol oyunu olmayı başarmıştır. Pro Evolution Soccer serisinin 16’ncı sürümüdür bundan önce 15 serisi daha yayımlanmış fakat sadece Pes 2013 en çok satılmıştır.  Pes 2013 adlı oyunundan sonra yayımlanan oyunların çoğu pes 2013 gibi olamamış ve oyuncular tarafından çokça tepki almıştı. Bu tepkiler üzerine Pes 2017 sürümünü yayınlamış ve kötü duruma dur demeye çalışmışlardır.

Yalnız Pes 2017’de yangına çare olamamıştır oyuncular Fifa‘nın yanında kötü bir oyun olarak kaldığını ne oynanmaya değmeyeceğini fazlaca dile getirmişlerdir. Önceki 4 sürümüne göre daha iyi işler çıkarsa da rakibi olan Fifa her yıl önceki yıla göre üstüne bir şeyler koyarak yoluna devam etmekte. Pes 2017 ile bir ivme yakalayamayan Konami 2018 yılında çıkacak olan oyun için şuan kolları sıvamış durumda. Yeni çıkacak oyunda şampiyonlar ligi ve dünya kupası olmayacağını açıkladılar. Oyunculara nasıl bir oyun oynatacakları merak konusu, sizce iyi bir oyun mu? Çıkaracaklar yoksa yine hüsran mı?

Pes 2017 Kaç Gb Yer Kaplar ?

Sisteminizde 10 Gb alan kaplamaktadır."Pes 2017 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
72 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: