Pes 2018 Kaç Gb - Kaç Lira -Kaç Tl - Tablet Adam

Pes 2018 Kaç Gb

Pes 2018 Kaç Tl

Pes 2018 Kaç Gb

Pes – Fifa rekabetinde bayağı geriye düşen Pes son 5 senede hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı, bu yıl ilk defa bilgisayar sürümüne önem veren pes 2018 Fifanın demo sürümüne kıyasla grafik olarak iyi görünüyordu.

Sahadan oyunculara kadar canlı renkler ve fazla ışık taraftarların tek tip olmaması oyunu bence daha iyi bir hale getiriyor.

Oyuncuların yüz animasyonları Fifa ya göre bence biraz üstün gibi duruyor. Formaların detayları ve taraftarların hareketleri olarak Fifa baya bir fark atmış diyebilirim. Pes yine Fifa’nın gölgesinde kalmış olabilir mi?

 

Pes 2018 Kaç Tl

Güncel olarak 50 Tl’dir.

Pes 2018 Kaç Lira

Steam’de 50 liradır.

Pes 2018 Kaç Gb Olacak

30 Gb olacak gibi gözüküyor

Pes 2018 Kaç Gb Ps4

20 Gb‘dır

Pes 2018 ps3 Kaç Gb

15 Gb‘dır

Pes 2018 Kaç Gb Ps3

Ps3 de 15 Gb‘dır

Pes 2018 Kaç Gb Pc

30 Gb depolama alanına ihtiyacı var

 

 "Pes 2018 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: