Plants vs Zombies 2 İndir - Tablet Adam
Plants vs Zombies 2

Plants vs Zombies 2

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Plants-Vs-Zombies-2-1

Plants vs Zombies 2 Android oyunları

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz . plants vs zombies 2 Android oyunları Antik Mısır, vahşi batı, korsan denizi tarzda bir sürü değişik mekanı geziyoruz aynı zamanda zaman içerisinde yolculuk yapıyoruz. Dünyayı ele geçirmeye çalışan zombiler, önce bahçenizi ele geçirmeye çalışıyorlar. Siz de zombilere karşı tek silahınız olan bitkileri kullanarak düşmanlarınızı evden uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Kokuşmuş zombilere karşı sağlıklı bitkiler ile savunma kuracağınız oyunda geliştireceğiniz savunma stratejileri büyük önem taşıyor.

Plants-vs-Zombies-

Plants vs Zombies 2 Android oyunları

 

Bölümler ilerledikçe birbirinden farklı ve özel güçlü bitkiler, sürekli güçlenen zombilere karşı en büyük savunmanız.

Zombies 2 İndir

Kafasında trafik konisi bulunan, sırıkla atlama sporcusu olan ve hatta buz kızağı yapan zombilere karşı koyacağınız eğlenceli bir oyun olan Plants vs. Zombies ile çok eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. oyun müzikleri ve görsel arayüzü ile de eğlenceli bir hava sunuyor.

Evet Android oyunları kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Empire four kingdoms Android oyun indirebilirsiniz.

plants vs zombies 2 APK

Plants vs Zombies 2 İndir

"Plants vs Zombies 2" 46 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
lol rp

"Plants vs Zombies 2" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
46 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: