Point Blank Kaç Gb - Point Blank Kaç Gb - Kaç yılında Kuruldu ?- Tablet Adam

Point Blank Kaç Gb

Point Blank Kaç Gb yer kaplıyor

Point Blank Kaç Gb

Point Blank MMOFPS için yeteri derecede mantıklı bir senaryosu var, senaryo Bankor Cumhuriyeti’nde (Hayali ülke) geçmektedir.

Grafiklerini incelediğimizde türüne göre oldukça yeterli görünüyor, silahlar ve karakterler çok iyi tasarlanmış ve silahlar gerçekleri ile birebir modellenmiş.

Oyun eski olmasına rağmen grafikleri o kadar göze batmıyor, ses konusunda ise profesyonel bir ekip çalışması yapılmış diyebiliriz.

Oyun başlangıcında sizleri güzel bir müzik karşılıyor. Özellikle bahsetmek istediğim Türkçe seslendirmedir, Oyunun yapımcıları özellikle bu konuda fazlaca kafa yorduğunu söyleyebilirim.

Point Blank Kaç Kişi Oynuyor

300 Bin kullanıcısı bulunmaktadır.

Point Blank Kaç Gb Yer Kaplıyor

  • Gerekli Boş Harddisk Alanı  2 GB‘dır

Point Blank Kaç Yılında Kuruldu

Ekim 2008 tarihinde kurulmuştur."Point Blank Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: