Pokemon Go Açılmıyor Sorunu

Çıktığı günden beri popüler olan Pokemon go‘yu oynamak isteyen kullanıcılar oyuna girerken donuyor, beyaz ekranda kalıyor yada siyah ekran sorunu oluyor peki bu sorunları nasıl düzeltebilirim? sorunların nedenlerinden biride kullandığınız  Akılllı telefonun Android sürümü desteklemediği için açamıyorsunuz. öncelikle Pokemon go intel işlemcili bazı telefonlarda çalışmıyor. Android kullanıcıların en az Android 4.4 sürümünü ve yukarısını kullanması gerekiyor.

Pokemon Go Açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?

Pokemon go wi-fi bağlı iken açılıyor dışarıda açılmıyorsa internet paketinizin olmadığını yada mobil veriniz yavaş olduğundandır. Telefonunuzun ram kapasitesi düşükse önbelleği temizleyip  girmeyi deneyin. Pokemon go’ya girerken siya ekran sorunu ile karşılaşıyorsanız telefonunuz büyük ihtimal intel işlemcidir.Çünkü böyle sorunlar İntel işlemcili telefonlarda daha çok meydana geliyor. eğer oyun gündüz açılmıyor gece açılıyorsa ve böyle bir hata alıyorsanız “Our Servers Are Experiencing issues”  Pokemon go’nun sunucularının aşırı yoğunluğundan kaynaklanıyor, sunucuların maksimum kişi sayısına ulaştığı için.

 "Pokemon Go Açılmıyor Sorunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
53 kez okundu
Etiketler:
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: