Pokemon Go Açılmıyor Nasıl Yapabilirim ?

Pokemon Go Açılmıyor Sorunu

Çıktığı günden beri popüler olan Pokemon go‘yu oynamak isteyen kullanıcılar oyuna girerken donuyor, beyaz ekranda kalıyor yada siyah ekran sorunu oluyor peki bu sorunları nasıl düzeltebilirim? sorunların nedenlerinden biride kullandığınız  Akılllı telefonun Android sürümü desteklemediği için açamıyorsunuz. öncelikle Pokemon go intel işlemcili bazı telefonlarda çalışmıyor. Android kullanıcıların en az Android 4.4 sürümünü ve yukarısını kullanması gerekiyor.

Pokemon Go Açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?

Pokemon go wi-fi bağlı iken açılıyor dışarıda açılmıyorsa internet paketinizin olmadığını yada mobil veriniz yavaş olduğundandır. Telefonunuzun ram kapasitesi düşükse önbelleği temizleyip  girmeyi deneyin. Pokemon go’ya girerken siya ekran sorunu ile karşılaşıyorsanız telefonunuz büyük ihtimal intel işlemcidir.Çünkü böyle sorunlar İntel işlemcili telefonlarda daha çok meydana geliyor. eğer oyun gündüz açılmıyor gece açılıyorsa ve böyle bir hata alıyorsanız “Our Servers Are Experiencing issues”  Pokemon go’nun sunucularının aşırı yoğunluğundan kaynaklanıyor, sunucuların maksimum kişi sayısına ulaştığı için.

 "Pokemon Go Açılmıyor Sorunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
77 kez okundu
Etiketler:
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: