Poppy

Merhabalar Poppy rehberime hoş geldiniz.Lol kostümlerinden ücretsiz yararlanmak için LoL Skin kullanabilirsiniz. Poppy oyun kurtarabilen ender şampiyonlardan biridir. Hasarı fazla yok ama nişancıya yada suikastçı bir şampiyona yapışırsa onu takım savaşından rahat bir şekilde uzak tutabilir, hatta mantıklı oynayarak focus attığı bir şampiyonu duvara yapıştırarak takım arkadaşlarınızla beraber kolayca çıkabilirsiniz. Poppy ile takım savaşlarında hasarı üzerinizde tutabilir ve bu arada nişancıyı kolayca çıkarabilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Poppy Build (İtemDizilimi)

Poppy Full Build

Poppy Build

Poppy İtem Dizilimi

Poppy İtem

Poppy Rün (Runes)

Poppy Rün Dizilimi

Poppy Rün

Poppy Abilities (Yetenek Dizilimi)

Poppy Yetenek Dizilimi

Poppy Abilities

Poppy Ct (Counter)

Poppy Counter

Poppy Ct

 

"Poppy" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları