Programsız Facebooktan Video Nasıl İndirilir? - Tablet Adam

Programsız Facebooktan Video İndirme

Facebook videolarını indirmek aslında çok basit. Hiçbir Program yada eklenti kullanmadan Facebook video indirme işlemi nasıl yapacağımız yöntemi anlatıyoruz. Bildiğiniz üzere Dünyanın en büyük sosyal ağı olan facebook  binlerce hatta milyonlarca videoya ev sahipliği yapıyor. Peki Facebook video indirme işlemi nasıl yapılır. Madde şeklinde size detaylıca anlatacağım.

Facebooktan Video Nasıl İndirilir?

  1.  Önceliğimiz Facebook’a yüklenmiş bir video bulmak
  2. Sonra videomuzu oynatıyoruz, ardından videoya sağ tıklayıp “Video internet adresini(URL) göster” sekmesine tıklıyoruz çıkan url’yi kopyalıyoruz
  3.  İnternet tarayıcımızda yeni bir sekme açıp yada aynı sekmede adres çubuğuna gidip kopyaladığımız url’nin  ‘www’ uzantısını silip ‘m’ yapıyoruz
    .
  4.  son olarak  mobil olarak açtığımız videonun üzerine sağ tıklayıp “Video olarak kaydet ” seçeneğini seçip videomuzu indiriyoruz.

Program yada eklenti olmadan Facebook video indirme bu kadar kolay."Programsız Facebooktan Video İndirme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
71 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: