Proton Tv İndir

Proton TV APK İndir

Proton TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Canlı TV seyretmek için tasarlanan bu uygulamayla dilediğiniz maçı dilediğiniz yerde telefonunuzdan seyredebilir, yorumlarda bulunabilirsiniz. Donmadan, yüksek sesle ve yüksek çözünürlükle izleyebileceğiniz yerli ve yabancı maçları proton tv uygulamasından kolayca bulabilirsiniz.

Proton Tv, ücretsiz olarak yayın hayatına başlamış bir çevrimiçi televizyon uygulamasıdır. Günümüzde birçok kullanıcı tarafından kullanılan proton tv, ücretsiz kanalları ile kullanıcılara hizmet etmektedir. Bilindiği üzere dünya genelinde bütün futbol maçları, sinema kanalları ve diğer belgesel kanalları sadece bir ücret karşılında kullanılmaktadır. Ancak proton tv uygulaması bu duvarı yıkarak kullanıcılarına ücretsiz kanalları göstermektedir.

Özellikle İPTV altyapısı kullanan proton tv ülkemiz ve dünya futbolunu HD yayın kalitesinde yayınlamaktadır. Aynı şekilde sinema ve diğer bütün kanalları android cihazlar üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanıcılara servis etmektedir. Küçük boyutlarıyla dikkat çeken uygulamayı sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Ücretsiz Ve Her Telefona Uygun

Android ve IOS tabanlı tüm telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilen uygulamanın bir diğer özelliği de Google Play’den bedava indirilebiliyor olması. Dilerseniz şifreli kanallardan maç izleyebilir, dilerseniz de son çıkan filmleri ücretsiz olarak seyredebilirsiniz. İzleyici olmak için giriş yapmak ve bir internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir.

Ücretsiz Ve Her Telefona Uygun

2018 yılının Mart ayında kullanılmaya başlanan Proton TV uygulaması ülkemizde ve tüm dünyada binlerce kişi tarafından indirilmektedir. Uygulamanızı reklamsız kullanmak istiyorsanız cüzi bir ücret ödeyerek plus özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Proton TV Nasıl Kullanılır?

Proton tv 2018 yılında android işletim sistemli cihazlar için çıkartılmış bir televizyon uygulamasıdır. Ülkemizde kullanımı yaygın olan bu uygulamanın amacı kullanıcılara ücretli olan kanalları ücretsiz bir şekilde yayınlamaktır. Kullanıcılar ücret vermeden, ücretsiz bir şekilde uygulamayı kullanmaktadır.

Uygulama bir televizyon gibi çalışmaktadır. Öncelikle sitemiz üzerinden uygulamayı indirmeniz ve kurulum işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Uygulamanın kullanımı başta da dediğim gibi bir televizyon gibi çalışmaktadır, tek farkı kumandasız olmasıdır diyebilirim. Uygulama içerisinde kanalların olduğu bir bölüm bulunuyor, bu bölümde kullanıcılar istediği kanalı seçerek uygulama üzerinden izleme yapabilmektedir.

Proton TV İle Neler Yapılabilir?

Proton tv, bilindiği üzere kullanıcılara ücretli kanalları ücretsiz bir şekilde yayınlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar proton tv ile sadece canlı televizyon kanallarını izleyebilmektedir. Dünya genelinde bulunan ücretli kanalları bünyesinde bulunduran prototn tv iptv altyapısı kullanmaktadır. Kullanıcılar ücretli spor ve sinema kanallarını hiçbir ücret vermeden proton tv uygulaması ile izleyebilmektedir.

Proton TV Nasıl İndirilir?

  • Proton tv uygulaması, iptv altyapısı kullandığı için arada Google play tarafından silinmektedir.
  • Durum böyle olunca, muhalif siteler uygulamayı kendi sitelerine yüklemişlerdir.
  • Proton tv uygulamasını indirmek için sitemizde bulunan hemen indir butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Proton Tv İnceleme

 

Proton Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Proton TV APK İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 7.5 M
  • Yükleme Sayısı: 100.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 1.6
    Sunan: Proton
Proton TV APK İndir YAPILAN YORUMLAR