Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pubg Mobile Emulator Nedir

Pubg Mobil, Bilgisayar Üzerinden Oynanabilir mi ?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Playerunknown’s Battlegrounds, yani bilinen kısa adıyla PUBG son yılların en çok oynanan oyunlarının başında geliyor.

Battle Royal dendiğinde aklımıza Fortnite, Apex Legends ve Pubg geliyor. Bu oyunların rekabeti bilgisayarda olduğu kadar mobil dünyada da devam ediyor.

Pubg Mobile oynayan oyuncuların bir kısmı ise oyunun mobil sürümüne bilgisayardan girerek üstünlük sağlıyorlar.

Bilgisayarda oynarken çok daha seri ve hızlı şekilde yapılabilen işlemler mobilde biraz daha zor olduğu için, bilgisayar üzerinden oynayan oyuncular kendilerine avantaj sağlıyorlar.

PUBG Mobile bilgisayardan oynanır mı ? diye merak ediyorsanız Bilgisayarda PUBG Mobil Nasıl Oynanır ? rehberinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kısaca PUBG`nin bilgisayar üzerinden oynanmasından bahsedecek olursak, bunun kurallara uygun yolları olduğu gibi, oyun tarafından yasaklanan yöntemleri de mevcuttur.

Pubg Mobil dağıtıcı firması olan Tencent, geçtiğimiz günlerde bununla ilgili bir emülatör yayınladı ve bu emülatör üzerinden Pubg Mobil oynamak isteyen bilgisayar kullanıcıları, mobil versiyona bilgisayarlarından girebiliyorlar.

Fakat bu emülatör üzerinden oyuna girdiğiniz zaman sizin gibi oyuna bilgisayar üzerinden giren oyuncularla eşleşirsiniz.

Bu yöntem oyun dağıtıcısı tarafından onaylanan ve dağıtılan bir yöntemdir.

Diğer yöntemler ise oyun kurallarına göre yasaktır ve yakalanmanız durumunda hesabınız kapatılır. Playerunknown’s Battlegrounds | PUBG oynamak istiyorsanız önerimiz mobil oyuna mobil üzerinden, bilgisayar sürümüne ise bilgisayar sürümünden girmenizdir.

Her sürüm yapı itibariyle birbirinin aynısı olsa da grafiksel olarak elbette bilgisayar sürümü daha gelişmiş durumdadır.

Üstelik Tencent hile ve kurallar konusunda çok hassas bir firma olduğu için PUBG Hileleri`ni yakalama konusunda da çok başarılıdır.

Farklı emülatörlerle mobil sürüme giriş yapmakta Tencent tarafından hile olarak kabul edildiği için oyunda ömrünüz çok uzun olmayacaktır.

Pubg Mobil, Bilgisayar Üzerinden Oynanabilir mi ? YAPILAN YORUMLAR