Pubg Mobile Beta Güncellemesi (Android-İos) İndir - Tablet Adam

Pubg Mobile Beta Güncellemesi (Android-İos) İndir

Pubg Mobile Beta İndir

Pubg Mobile Beta

Pubg Mobile Lightspeed (Beta) Nedir ?

Bluehole şirketi tarafından bir kaç yıl önce tasarlanan pubg ilk defa Beta olarak yayınlanmıştı.  Oyun yayınlandığı Beta sürümü ile hızlıca bir popülarite yakalamıştı, neredeyse ilk başlarda korsan dahil 20 milyon oyuncu oyunu oynuyordu. İlk defa adı duyulan bir oyunun yayınlandığı günden itibaren böyle yüksek rakamlara ulaşması Pubg Beta‘nın tasarımcılarının ne kadar iyi iş çıkardığının kanıtıydı.

Aynı şekilde Pubg Beta sürümünü mobile taşımak için girişimlere başlayarak Pubg Mobile sürümünü tasarladılar. Pubg Mobile‘de aynı şekilde Beta olarak çıktı. Pubg Mobile Beta çıktığı günden itibaren pc versiyonunda olduğu gibi mobilde de aynı popülerliği yakalamış durumda.

Beta sürümler online oyunların temel taşlarındandır diyebiliriz herhalde. Online oyunlar tasarımcılar tarafından tamamen bitmemiş iken piyasaya sürülür ve oyunların problemlerini keşfetmek için ve oyunun istenilen gibi, gidip gitmemesini test etmek için kullanılır. Pubg Mobile Beta da aynı şekilde denenmek amacı ile ilk olarak Çin mağazasına çıktı ve oyundaki hataları dünya piyasasına çıkarmadan düzelttiler.

Pubg Mobile Beta çıkarıldığında hilenin hat safhada olduğunu ve bunları düzeltmek için oyuncular 1-2 ay beklettiklerini söyleyebiliriz. Oyunun artık beta sürümü kalmadığı normal olarak Pubg Mobile adlı içeriğimiz den indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Lightspeed (Beta) Nedir

Pubg Mobile Lightspeed

Pubg Mobile Beta Pc

Tencent games tarafından tasarlanan Pubg Mobile piyasaya ilk sürüldüğü günden itibaren 50 milyona yakın oyuncu tarafından telefonuna indirilmişti. Oyunların bazıları telefonlarına klavye ve fare takarak, normal olarak ekrandan oynayan oyunculara üstünlük sağlamaları bayağı haksızlık olmuştu. Bu durumun farkına varan tencent games ilk olarak Pubg Mobile Pc Beta sürümünü çıkardı.

Pubg Mobile Beta sürümünün hatalarını tespit ederek oyunu hatasız bir şekilde tasarlamaya çalıştılar. Şuan Olarak Pubg Mobile Beta sürümü olmayıp güncel olan emulatorü indirerek oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Pubg Mobile Pc adlı içeriğimize bakarak bilgisayarda nasıl oynayabileceğiniz öğrenebilirsiniz."Pubg Mobile Beta Güncellemesi (Android-İos) İndir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
16 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: