Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama - Tablet Adam

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama

Pubg Mobile bilgisayarda nasıl oynayabileceğinizi sizler için araştırdık.

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama

Pubg Mobile Bilgisayarda

Pubg Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynayabilirsiniz ?

Pubg Mobile 19 mart 2018 tarihinde dünyadaki tüm mağazalarda yayınlanarak baya büyük sükse yaptı. Bildiğiniz üzere şuan ki sayılara göre 50 milyon üzeri bir indirilme gerçekleştirilen oyun son 1 aydır bilgisayarlarda da yerini aldı diyebiliriz. Neden mobil oyunu bilgisayar taşıdılar zaten Pubg Pc sürümü var, 2 tane pubg oyununu bilgisayarda ne yapacağız ? Öncelikle oyun yayınlandıktan sonra bazı oyuncular telefonlara klavye ve fare takarak diğer kullanıcılara üstünlük sağlayarak haksızlık yapılmasıydı.

Klavye ve fare takan kullanıcı sayısı giderek artıyordu ve bunun önlenmesi içi yapımcı şirket tencent games  Pubg Mobile Gaming Buddy adlı emulatorü yayınlandılar. Amaç tamamen oyunda klavye ve fare takan kitlenin diğer kullanıcılara hız avantajlarını kullanarak haksızlık yapmasıydı. Pubg Mobile‘i bilgisayara taşıyarak, telefonlara klavye ve fare takan kullanıcıların çoğunu bilgisayara çeken Tencent Games oyunun bilgisayarda çok tutmasından dolayı neredeyse birkaç günde bir güncelleme yaparak oyunu güncel, kullanıcıları canlı tutuyorlar.

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynamak İçin Yapmanız Gerekenler

Pubg Mobile bilgisayarda oynayabilmeniz için gereken Pubg Mobile Pc Sistem Gereksinimlerine bakmanızı tavsiye ederim. Pubg Mobile bilgisayarda oynamak için Pubg Mobile Pc içeriğimize göz atarak öğrenebilirsiniz."Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: