Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Pubg Mobile bilgisayarda nasıl oynayabileceğinizi sizler için araştırdık.

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama

Pubg Mobile Bilgisayarda

Pubg Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynayabilirsiniz ?

Pubg Mobile 19 mart 2018 tarihinde dünyadaki tüm mağazalarda yayınlanarak baya büyük sükse yaptı. Bildiğiniz üzere şuan ki sayılara göre 50 milyon üzeri bir indirilme gerçekleştirilen oyun son 1 aydır bilgisayarlarda da yerini aldı diyebiliriz. Neden mobil oyunu bilgisayar taşıdılar zaten Pubg Pc sürümü var, 2 tane pubg oyununu bilgisayarda ne yapacağız ? Öncelikle oyun yayınlandıktan sonra bazı oyuncular telefonlara klavye ve fare takarak diğer kullanıcılara üstünlük sağlayarak haksızlık yapılmasıydı.

Klavye ve fare takan kullanıcı sayısı giderek artıyordu ve bunun önlenmesi içi yapımcı şirket tencent games  Pubg Mobile Gaming Buddy adlı emulatorü yayınlandılar. Amaç tamamen oyunda klavye ve fare takan kitlenin diğer kullanıcılara hız avantajlarını kullanarak haksızlık yapmasıydı. Pubg Mobile‘i bilgisayara taşıyarak, telefonlara klavye ve fare takan kullanıcıların çoğunu bilgisayara çeken Tencent Games oyunun bilgisayarda çok tutmasından dolayı neredeyse birkaç günde bir güncelleme yaparak oyunu güncel, kullanıcıları canlı tutuyorlar.

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynamak İçin Yapmanız Gerekenler

Pubg Mobile bilgisayarda oynayabilmeniz için gereken Pubg Mobile Pc Sistem Gereksinimlerine bakmanızı tavsiye ederim. Pubg Mobile bilgisayarda oynamak için Pubg Mobile Pc içeriğimize göz atarak öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Bilgisayarda Oynama YAPILAN YORUMLAR