Pubg Mobile Emulator Detected hatası

Pubg Mobile Emulator Detected

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Pubg Mobile Emulator Detected hatası

Pubg Mobile Emulator Detected

Pubg Mobile Emulator Detected Hatası

Emülatör saptantı emülatör kullanılıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emülatör kullanan diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. Pubg Mobile bildiğimiz üzere yakın zamanda tencent games ile işbirliği yaparak Tencent Gaming Buddy emülatörünü çıkardı. Çıkarmalarının sebebi mobil platformda oynayan oyuncuların bazıları oyunu telefona klavye ve fare takarak oynamasıydı. Klavye ve fare takarak diğer oyunculara hız avantajını kullanması onlara baya bir üstünlük sağlaması diğer oyunculara haksızlık olmuştu.

Zaten pubg gibi karmaşık bir oyunu mobilden oynamak zor iken adamlar telefonlarına klavye ve fare takıyordu. Sadece bu değil ayrıca tencent games emülatörü çıkarmadan önce diğer oyuncular ise başka emülatörleri kullanıyordu. Bu olay bayağı karmaşıklık yarattı, bunun üzerine tencent games bir tane emülatör çıkardı. Bu emülatör amacı haksızlığa son vermekti diyebiliriz.

Pubg Mobile oyununu bilgisayardan yada telefon üzerinden klavye fare takarak oynayan kullanıcıların birbirleriyle eşleşmesini, normal olarak mobilden oynayan kullanıcıların ise yine aynı şekilde birbirleriyle eşleşeceği bir uygulama geliştirildi. Pubg Mobile Emulator Detected hatası alan oyuncuların çoğu orjinal emülatörü kullanmadığından bu hatayı almakta bu sorunu çözmek için tencent games’in çıkardığı emülatörü indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Detected Fix hatası

Pubg Mobile Emulator Detected Fix

Pubg Mobile Emulator Detected Fix

Pubg mobile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bu hatayı yada bildiriyi almanız normal. Hata değil aslında oyun sizin bilgisayardan oynadığını anlayıp sizi diğer kullanıcılar ile eşleştiriyor. Mobili mobil ve bilgisayarı bilgisayar ile eşleştirmek adına size böyle bir bildiri yapmak zorunda. Bu bildiriyi görmekten sıkıldıysanız yapmanız gereken tek şey Tencent Gaming Buddy Emülatörünü indirmeniz sorunu çözecektir. Nasıl indirilip kurulduğunu Pubg Mobile Pc içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

 

 

Pubg Mobile Emulator Detected YAPILAN YORUMLAR