Pubg Mobile Emulator Detected - Tablet Adam

Pubg Mobile Emulator Detected Hatası

Pubg Mobile Emulator Detected hatası

Pubg Mobile Emulator Detected

Pubg Mobile Emulator Detected Hatası

Emülatör saptantı emülatör kullanılıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emülatör kullanan diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. Pubg Mobile bildiğimiz üzere yakın zamanda tencent games ile işbirliği yaparak Tencent Gaming Buddy emülatörünü çıkardı. Çıkarmalarının sebebi mobil platformda oynayan oyuncuların bazıları oyunu telefona klavye ve fare takarak oynamasıydı. Klavye ve fare takarak diğer oyunculara hız avantajını kullanması onlara baya bir üstünlük sağlaması diğer oyunculara haksızlık olmuştu.

Zaten pubg gibi karmaşık bir oyunu mobilden oynamak zor iken adamlar telefonlarına klavye ve fare takıyordu. Sadece bu değil ayrıca tencent games emülatörü çıkarmadan önce diğer oyuncular ise başka emülatörleri kullanıyordu. Bu olay bayağı karmaşıklık yarattı, bunun üzerine tencent games bir tane emülatör çıkardı. Bu emülatör amacı haksızlığa son vermekti diyebiliriz.

Pubg Mobile oyununu bilgisayardan yada telefon üzerinden klavye fare takarak oynayan kullanıcıların birbirleriyle eşleşmesini, normal olarak mobilden oynayan kullanıcıların ise yine aynı şekilde birbirleriyle eşleşeceği bir uygulama geliştirildi. Pubg Mobile Emulator Detected hatası alan oyuncuların çoğu orjinal emülatörü kullanmadığından bu hatayı almakta bu sorunu çözmek için tencent games’in çıkardığı emülatörü indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Detected Fix hatası

Pubg Mobile Emulator Detected Fix

Pubg Mobile Emulator Detected Fix

Pubg mobile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız bu hatayı yada bildiriyi almanız normal. Hata değil aslında oyun sizin bilgisayardan oynadığını anlayıp sizi diğer kullanıcılar ile eşleştiriyor. Mobili mobil ve bilgisayarı bilgisayar ile eşleştirmek adına size böyle bir bildiri yapmak zorunda. Bu bildiriyi görmekten sıkıldıysanız yapmanız gereken tek şey Tencent Gaming Buddy Emülatörünü indirmeniz sorunu çözecektir. Nasıl indirilip kurulduğunu Pubg Mobile Pc içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

 

 "Pubg Mobile Emulator Detected Hatası" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
45 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: